The Sims - Simsomaniaki

DLA POLSKICH SIMSOMANIAKÓW

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-23 11:35:19

 Felisia

Młodziak

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 22
Punktów :   

Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

Działo się to trochę dawno chyba miesi±c temu. Poszłam do szkoły. Pani powiedziała, że ma dla nas niespodziankę. I rzeczywi¶cie, na 2 lekcji pani przyprowadziła jakiego¶ ładnego chłopaka. Miał zielone oczy i czarne włosy.
-Dzieci, to jest wasz nowy kolega ma na imię Michał- powiedziała pani.
Natalka i Malwina od razu rzuciły się na niego( a wła¶nie Natalka i Malwina to klasowe modelki) i wypytywały o różne rzeczy. Za to ja i Anka moja najlepsza przyjaciółka siedziały¶my cicho i jednym okiem wpatrywały¶my się w niego. Na przerwie Michał podszedł do mnie i powiedział:
- Hej nazywam się Michał czy mogłaby¶ mnie oprowadzić po szkole?
- Oczywi¶cie, że mogłabym a tak w ogóle jestem Olga.
Ja i Michał zaczęli¶my się przyjaĽnić. Spotykali¶my się bardzo często i nie mieli¶my przed sob± tajemnic. Natalce i Malwinie się to nie spodobało, więc postanowiły się zem¶cić. We wtorek, kiedy ja i misiek wybrali¶my się na pizze położyły mi na krzesło kanapkę z majonezem i kiedy usiadłam moja czarna spódnica miała wielk± biał± plamę. Pobiegłam się przebrać, ale one były szybsze i kiedy otworzyłam drzwi od domu spadło mi na głowę wiadro soku pomidorowego. Na tym skończyło się nasze spotkanie. Następnego dnia Michał znowu zaprosił mnie na spotkanie. O godzinie 17:25 spotkali¶my się w barze sałatkowym. Kiedy mieli¶my wychodzić Michał zaproponował mi chodzenie, a ja oczywi¶cie się zgodziłam. I wtedy dopiero modelki zaczęły mi dokuczać.
Dzisiaj Malwina podarła moj± pracę domow±. Potem Natalka wylała na mnie wiadro wody. A na koniec popchnęły mnie na nauczycielkę polskiego. Kiedy wróciłam ze szkoły zadzwoniłam do Michała i opowiedziałam mu o wszystkim bo go nie było w szkole. Kiedy odrobiłam lekcje kto¶ zadzwonił do drzwi. Okazało się, że to był misiek i miał mi do powiedzenia co¶ bardzo ważnego. Kiedy misiek wyszedł z płaczem upadłam na łóżko. Okazało się, że Michał się jutro wyprowadza, a w szkole nie było go dla tego, że się pakował. Byłam w bardzo ciężkim stanie, zwi±zek na odległo¶ć nie ma sensu. Następne dni spędziłam tak samo dziewczyny robiły mi psikusy i raz nawet mnie rzuciły balonem z wod± i o¶mieszyłam się przy całej klasie. Te dni były koszmarem, ale za kilka miesięcy zapomniały o naszym konflikcie one nawet chciały się ze mn± zaprzyjaĽnić, ale nie dałam się. Knuj± jaki¶ spisek, ale ja temu przeczę. Co¶ na to poradzę. Wyprowadzam się do Lubina, przypomniała mi się historia z mi¶kiem. Ale to niemożliwe, że to on akurat pojechał tam, jest wiele pięknych miast. Gdy następnego ranka po spakowaniu wiedli¶my do samochodu i pojechali¶my do nowego domu. Mieszkanie było po remoncie i po rozpakowaniu zobaczyłam przez okno w moim małym pokoiku dzieci na podwórzu. Prędko ubrałam klapki i poszłam do nich. Nagle przystanęłam z wrażenia, bo w małej gromadce dzieci zobaczyłam Michała. Podłam w jego ramiona i pocałowałam go w policzek. Wylałam się łzami szczę¶cia, a on spytał, co się stało, że jeste¶my s±siadami. Wytłumaczyłam mu wszystko, a on był tak szczę¶liwy jak ja.
- Przedstawię ci nasz± grupkę. To jest Kasia, Hubert, Grażyna i Marcin.
CDN

NAPISANE Z POMOCˇ DŻASTY90

Ostatnio edytowany przez Felisia (2009-01-23 11:35:52)


Znów jest.!

Offline

 

#2 2009-01-23 14:05:05

 Angie.

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 794
Punktów :   16 
Zainteresowania:: psychologia, gry
Ulubiony dodatek do Sims 2:: Własny Biznes
Ulubiony dodatek do Sims 3:: Wymarzone Podróże
WWW

Re: Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

Troszę za szybko leci czas. Ale reszta spoko!

Offline

 

#3 2009-01-23 14:57:20

 Guzik.!

Gwiazda!!!

Sk±d: Glogau.
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 436
Punktów :   13 

Re: Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

Fajna historyjka XD Bo moja =} trochę przerobiona ale trudno Ale czy możesz j± tu napisać to już zapytać nie mogła¶ prawda?! Pozdro

Ostatnio edytowany przez Gusia (2009-01-31 14:04:53)


Now dance, fucker, dance
Man, he never had a chance
And no one even knew
It was really only you

Offline

 

#4 2009-01-25 23:10:57

Piter475

Reporter

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 118
Punktów :   

Re: Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

Ale to krótkie! A w opowie¶ci to jak coałe opowiedanie! xD


Jestem Piter i jestem reporterem gazetki

Offline

 

#5 2009-01-31 20:10:16

 Angie.

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 794
Punktów :   16 
Zainteresowania:: psychologia, gry
Ulubiony dodatek do Sims 2:: Własny Biznes
Ulubiony dodatek do Sims 3:: Wymarzone Podróże
WWW

Re: Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

Gusia napisał:

Fajna historyjka XD Bo moja =} trochę przerobiona ale trudno Ale czy możesz j± tu napisać to już zapytać nie mogła¶ prawda?! Pozdro

Jak to twoja? A znasz w realistycznym ¶wiecie t± Felisie? Ona napisała ,, NAPISANE ZA POMOCˇ Dżasty90". A ty nie jeste¶ Dżasta tylko Gusia.

Offline

 

#6 2009-09-25 21:05:02

 Guzik.!

Gwiazda!!!

Sk±d: Glogau.
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 436
Punktów :   13 

Re: Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

Nie na każdym forum ma się ten sam nick. Tutaj jestem Gusia, a na forum "13" jestem Pinksa_xD.


Now dance, fucker, dance
Man, he never had a chance
And no one even knew
It was really only you

Offline

 

#7 2009-09-26 09:02:08

 Angie.

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 794
Punktów :   16 
Zainteresowania:: psychologia, gry
Ulubiony dodatek do Sims 2:: Własny Biznes
Ulubiony dodatek do Sims 3:: Wymarzone Podróże
WWW

Re: Moja historia z Mi¶kiem- Michałem

No to nie moja wina. Przynajmiej podpisała dzieło. Ale ja to twoje kiedy¶ czytałam i widać, że Felisia duuuużo zmieniła...

Je¶li chcesz to następny odcinek możesz napisać ty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/